II CROSS NIEWIADOMSKI - zaproszenie do udziału w zawodach biegowych

2019-05-23

13 czerwca od godz.10.00 na leśnych terenach przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rybniku Niewiadomiu odbędą się zawody biegowe o nazwie II CROSS NIEWIADOMSKI pod honorowym patronatem dyrektor Sylwii Benauer.
Organizatorem zawodów jest wyżej wymieniona szkoła, czyli SP 23 Rybnik, ul. Sportowa 52.

Do udziału w zawodach  zapraszamy reprezentacje szkół podstawowych i byłych gimnazjów z Rybnika i okolic.
Biegi będą przeprowadzone w kategoriach wiekowych od IV klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum. Dystans taki sam dla wszystkich zawodników - 600 metrów, ścieżka leśna.

Impreza będzie dobrą zabawą dla wszystkich - zawodników, kibiców i opiekunów. Liczymy na Wasze zgłoszenia i aktywny udział w zawodach.

Formularze niezbędne do udziału w zawodach w zakładce

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW - DOKUMENTY DO POBRANIA