Wizyta wolontariuszy z fundacji JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ

2019-01-17

We wtorek, 15 stycznia, odwiedzili nas przedstawiciele rybnickiej fundacji JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ, niosącej pomoc bezdomnym i maltretowanym zwierzętom.

Wolontariusze, pan Kevin Baranowski i pani Anna Lubszczyk, opowiedzieli nam o celach, jakie stawia sobie fundacja, przypomnieli podstawowe zasady opieki nad zwierzętami i pouczyli, jak się zachować, jeśli obawiamy się ataku ze strony psa.

W starszych klasach dodatkowym punktem prezentacji była informacja o zapobieganiu bezdomności zwierząt poprzez kastrację i sterylizację.

Po spotkaniu przekazaliśmy gościom zebraną karmę.

Działania fundacji można  wspomóc, wpłacając pieniądze na leczenie wciąż nowych podopiecznych:
Bank ING Nr konta:  43 1050 1344 1000 0090 8029 9499

Fundacja ma status organizacji pożytku publicznego i można na jej rzecz przekazać 1% podatku: numer KRS 0000570401