Wymiana kartek z życzeniami

2018-12-24

19 grudnia 2018r uczniowie klasy 4A w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 21 im. K. Miarki w Rybniku wykonywali kartki świąteczne z życzeniami w języku niemieckim. Lekcja połączona była z degustacją niemieckich świątecznych ciast i ciasteczek.

Przygotowane przez uczniów kartki od razu po zajęciach zostały dostarczone do zaprzyjaźnionej szkoły.

21 grudnia uczniowie otrzymali życzenia od swoich nowych kolegów i koleżanek z SP 21.  Wszyscy uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością.

Współpraca między szkołami będzie się rozwijać, zaplanowane są lekcje otwarte, pisanie listów, wspólne wycieczki oraz wizyty w szkołach.