2018-12-18

W naszej szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera, a to za sprawą kiermaszu. Było nastrojowo, kolędowo, unosił się zapach pierniczków, choinki i swojskiego bigosu. W atmosferę świąt wprowadziły nas występy uczniów i przedszkolaków, którzy na scenie wyczarowali sceny Narodzenia Pańskiego, śpiewali, tańczyli i bawili występem kabaretu. Teraz już pozostaje nam czekać na domowe święta, bo w szkole już je mamy.
Z serca dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej uroczystości. Zaangażowanie rodziców, uczniów i przyjaciół szkoły przerosło nasze oczekiwania. Jesteście prawdziwymi dobrodziejami naszej podstawówki i przedszkola. DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
/tekst: A.Lapman/