TROPIKALNA WYSPA-NIEMCY

2018-02-19

Uwaga gimnazjaliści

Program:

Wyjazd z Polski w bardzo wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Tropikalnej Wyspy na terenie Niemiec w godzinach przedpołudniowych. Pobyt w TROPICAL ISLANDS RESORT - to żar tropików w centrum Europy, miejsce, gdzie można się poczuć, jak na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Temperatura wody w basenie imitującym ocean wynosi 30°C, a temperatura powietrza nie spada poniżej 25°C. Można również zasmakować spaceru wśród bujnej roślinności lasów tropikalnych, a także odpocząć na plaży pod palmami przy rajskiej lagunie. Ponadto do dyspozycji duża liczba restauracji i sklepów z pamiątkami. Każdego wieczoru można poczuć gorącą południowoamerykańska atmosferę.

Około godz. 20:00 wyjazd do Polski.

Koszt: ok. 270 zł /os

CENA ZAWIERA:

• transport autokarem,
  • opłaty drogowe i parkingowe,
  • biletu wstępu do aquaparku (strefa tropikalna oraz nowa strefa zewnętrzna AMAZONIA!)
  • obiad z napojem 0,5 l,
  • ubezpieczenie KL i NNW

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata do końca lutego

zaliczki w wysokości 100 zł oraz posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego