2017-12-27

W oczekiwaniu na święta

Tydzień przed Wigilią ciężko było skupić się na nauce. Niecierpliwe oczekiwanie umilaliśmy sobie różnymi sposobami. Na przykład gimnazjaliści oraz uczniowie starszej klasy szkoły podstawowej przygotowali przedstawienie – w języku angielskim - dla przedszkolaków i uczniów klas młodszych.

Czegóż tam nie było! Elfy pracowicie przygotowujące prezenty, Mikołaj pędzący saniami, tańczące i rozśpiewane renifery… Do tego barwna choinka i czekoladowe mikołaje!

Przedstawienie nosiło tytuł „Merry Christmas”. Opiekę nad uczniami w trakcie przygotowań sprawowały panie S. Chmielarz i L. Pozimski.

Na koniec czekała nas jeszcze zaskakująca zamiana ról: aktorzy zasiedli na widowni i wysłuchali kolęd pięknie zaśpiewanych przez przedszkolaków!