Wizyta przedstawicieli fundacji "Jestem głosem tych, co nie mówią"

2017-11-27

14 grudnia 2017r. odwiedzą nas przedstawiciele fundacji działającej na rzecz zwierząt.

14 grudnia 2017r. przedstawiciele fundacji spotkają się z uczniami klas 1A, 3A i 5A. Najpierw powiedzą uczniom, jak bezpiecznie zachowywać się w obecności zwierząt, a później opowiedzą o zadaniach stojących przed wolontariuszami działającymi w fundacji. Wszelkie dary na rzecz podopiecznych fundacji mile widziane. Może to być karma dla zwierząt, materiały na posłania dla nich, żwirki do kuwet, smycze, miski, kosmetyki do pielegnacji zwierząt, środki czystości (papierowe ręczniki, płyny do mycia podłóg)