Wizyta w bibliotece hybrydowej

2019-11-22

W dniu 12 listopada 2019 roku klasa V b pojechała  na wycieczkę do biblioteki hybrydowej (CINIBA) w Katowicach. Odkrywaliśmy bibliotekę zwiedzając jej 2 piętra oraz podziemia także wrzutomat, gdzie można cała dobę oddawać książki. Po zwiedzaniu w sali komputerowej mieliśmy interaktywny quiz na temat znajomości biblioteki. I miejsce zajął Adam Kmieciak nick kamerzysta II miejsce Dawid Szulik(Dawid) oraz III miejsce Emilka Gawlas(Emilxi). Uczniowie otrzymali nagrody. Potem udaliśmy się pod pomnik powstań śląskich i wracaliśmy pociągiem do Rybnika - Niewiadomia. Opiekunami na wycieczce były panie Szajthauer i Małek.

(Autor: B. Szjathauer)