Zbliża się 11 listopada

2019-11-07

W naszej szkole udziela się nam już nastrój patriotyczny. W świetlicy szkolnej wczoraj i dzisiaj robiliśmy białe orły                z papieru, wykorzystując powtórnie, pozornie zużyte materiały. Ze ścinków papieru, zadrukowanych jednostronnie kartek, tekturowych rolek i białych kartek powstały symboliczne orły. Odrysowując swoje rączki, dzieci zrobiły orłom skrzydła.

W świetlicy szkolnej odbyły się dzisiaj również zajęcia z koła plastycznego, gdzie rozwijamy swoje zainteresowania,             a także pracujemy nad konkursami. Aktualnie przygotowujemy prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dotyczący polskich rzek jako dziedzictwa natury, kultury i tradycji. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, a także zapraszamy na koło plastyczne w czwartki i piątki od 13:45. Godziny zajęć koła są do uzgodnienia. Szczegółowych informacji na ten temat udziela Magdalena Bentkowska.

(Autor: M. Bentkowska)